Merkez Pen

HAKKIMIZDA

1995 yılında Alüminyum Doğrama ile iş hayatına atılarak başlayan ve 1999 senesinde KOMPEN Bayi ağna katılarak her geçen yıl daha ileriye dönük yatırımlarla siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesi sebebiyle büyüyerek ilerlediğimiz yolda sizlere hizmetini sürdürmektedir.MİSYONUMUZ

MERKEZ PEN; Konya Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Giyotin Cam Sistemleri, Plise Perde, Plise Sineklik, Panjur, Pvc Kapı, Pvc Pencere, Alüminyum Korkuluk, Alüminyum Doğrama, Cephe Kaplama, Duşakabin, Akardion Kapı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.
Firmamız yıllardır müşteri memnuniyeti, güvenilir olmak, süreklilik, yeniliklere açık olmak,hızlı ve un ekonomik çözümleri sunmak en büyük düsturumuzdur.
Yıllardır Konya'da Pvc, Aluminyum bakım onarım ve servis hizmeti veren firmamız, 7 gün 24 saat profesyonel, genç ve dimamik ekibiyle, kesintisiz hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.
Merkez Pen Konya içi ve konya dışı dahil olmak üzere Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon vermektedir.
Alüminyum Korkuluk, Alüminyum Doğrama hizmetlerimizde işleriniz ile ilgili olarak hiçbir şekilde bir aksilik yaşanmayacak işleriniz sizlerin istediği şekilde bitirilip tarafınıza sunulacaktır.
Pvc ve Alüminyum Yapı Sistemleri İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin ürün taleplerine, ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz.
Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuz belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.
WHATSAPP

ARA